sobota 28. června 2014

Letní pohoda s knížkama...

Tak, je to tady. Prázdniny oficiálně začaly!!! A dnešní počasí je naprosto boží - mám pocit, že na mě venku fouká fén :D Mamka rychle pere prádlo, aby se jí do večera usušilo, a já sedím na zahradě s knížkama a flákám se :) 

Momentálně čtu Ženu černé magie. Já vím, tahle kniha není na seznamu mé letní četby, ale nemohl jsem si pomoct :D Chtěl jsem si dopřát jednohubku před tím letním rádoby maratonem. No a jak to dopadlo? Zatím je to jedno velký nic. Ano, čte se to dobře, děj je akční a bla bla bla... Jenže tohle všechno jsem už viděl tisíckrát v televizi, četl stokrát v knihách... Autor nepřišel s ničím novým, naopak pokračuje v zajetých kolejích (hlavní postava je lovec upírů, jehož předek zabil Drákulu, čarodějnice jsou rozděleny na černé a bílé, kapitoly s detektivy vyšetřujícími vraždu jsou nezáživné...) Takže takový průměr :)


A protože jsem si dnešní den chtěl něčím zlepšit, nějak ozvláštnit, dal jsem si rereading mé oblíbené a milované knihy Dospěj! Tenhle kousek je naprosto parádní, všechno, co jsem kdy chtěl udělat nebo vyzkoušet, jsem si v téhle knize prožil (skoro) na vlastní kůži :D Přemýšlím, že na ni udělám brzy recenzi, protože jsem ji viděl v Levných knihách za směšných 40 korun... Byla by vážně škoda ji tam nechat :PNo a poslední kousek, který se ještě dneska chystám rozečíst je Hra věží. Ano, jedna z knih mého letního čtení! Konečně! :D Těším se na pořádný příběh a doufám, že ho taky dostanu :D Kniha je nádherná, a ani těch 630 stran mě kupodivu neodrazuje. Takže na co ještě čekám? :D


První prázdninový víkend si užívám ve velkém :) A co vy? Trávíte ho taky s knihou? Nebo raději někde venku s přáteli? Já vím, konec školního roku je třeba pořádně oslavit :P Mějte se krásně

3 komentáře:

  1. Půl dne trávím s knihou a půl dne u bráchy doma na grilovačce :D Bohužel dneska nás vyhnal déšť dřív, tak budu aspoň trávit večer s knihou :)

    OdpovědětVymazat